Полнометражный фильм

У 6-му столітті нашої ери відбулася велика битва між гунами, покровителем у яких був демон страху Мермун, і гуцулами, які були під захистом священного лісу. Зло тоді зазнало поразки, а демона заточили у піземну в’язницю на території Карпат. Однак, молодий та амбіційний режисер…

Общая стоимость проекта
120000 USD

Уже вложено в проект
0 USD
Требуется вложить инвестиций
120000 USD
Срок привлечения инвестиций
1 лет
Годовая чистая прибыль
247000 USD
Окупаемость инвестиций (ROI)
1.06
Отрасль инвестирования:
Культура и искусство - Кино
Расположение:
Не укзано - Не указано - Не указано
Срок действия проекта:
2018-03-01 - 2018-11-01

Подробное описание инвестиционного проекта

«Винуваті Карпати»

 

Синопсис

 

Амбітний молодий режисер Максим зі своїм другом продюсером Романом, виграють головну нагороду кінофестивалю дебютною короткометражкою. Максим завжди був одержимий ідеєю, зняти фільм жахів в карпатському лісі, і Рома, знаходить інвестора, готового вкласти гроші в майбутній фільм. Друзі закуповують дороге обладнання для старту зйомок, але пожежа на складі знищує всю техніку, а разом з нею і мрії двох друзів.

    Інвестор змушує їх закласти своє майно, щоб знімати фільм за свої гроші. Максима кидає наречена, а Рому хочуть звільнити з каналу, при цьому інвестор підштовхує їх швидше починати зйомки, нав'язуючи свою дружину на головну роль, а свого племінника (у якого свої рахунки з Максимом) другим режисером в знімальну команду.

    Знімальна команда приїжджає в Карпати, де знайомиться з Мирославом, місцевим шаманом, як його називають односельці. Він викликається стати їх поводирем. У пошуках підходящих місць для зйомки, група дізнається місцеву легенду, про давню битву між племенами гунів і гуцулів. Зло програло, і демон Мермуна, став в'язнем "Священного лісу", мріючи коли-небудь вирватися на свободу.

      Група скептично ставиться до цієї інформації, доки з ними не починають відбуватися жахливі події ...

Наличие бизнес плана
Есть
Наличие лицензий
Нет
Произведена экспертная оценка
Нет

Текущее состояние инвестиционного проекта

Есть готоввый сценарий и и бизнес план. 

Контактная информация

Максим
e-mail: krasnyichuk@yahoo.com
Телефон: 0660222972