Вай Фай сеть протяженностью 20-40 км. с точкой доступа к спутниковому или оптоволоконному интернету

Вай Фай сеть протяженностью 20-40 км. с точкой доступа к спутниковому или оптоволоконному интернету для жителей сельской местности двух областей Украины, Одесской и Николаевской. Построение сети, подключение абонентов на основе абонплаты. Окупаемость инвестиции 1-1,5 года. Срок…

Общая стоимость проекта
120000 USD

Уже вложено в проект
0 USD
Требуется вложить инвестиций
120000 USD
Срок привлечения инвестиций
10 лет
Годовая чистая прибыль
240000 USD
Окупаемость инвестиций (ROI)
9.99
Отрасль инвестирования:
Связь, телекоммуникации - Телекоммуникационное орорудование
Расположение:
Украина - Одесская обл. - Одесса
Украина - Одесская обл. - Одесса
Срок действия проекта:
2019-02-24 - 2019-02-24

Подробное описание инвестиционного проекта

 Автор  Д.В. Дорощук

БІЗНЕС ПЛАН

Точка доступу до якісного швидкісного супутникового або оптоволоконного інтернету та 1000 каналів ІР телебачення по мережі WiFi мешканцям сільської місцевості Одеської та Миколаївської областей України

МЕТА

Створити точку доступу (APN) до швидкісного інтернету по мережі WiFi, яка буде покривати територію 20-30 і більше км. Маючи таке покриття, до інтернету  можна  під’єднатися,  навіть, в полі на дуже великій швидкості. Додатково доступ до 1000 каналів IP телебачення. Швидкість мережі більш ніж 150Мб/сек. Надати мешканцям таку можливість користування.  Отримувати прибуток від  діяльності та обслуговування мережі та абонентів.

ВСТУП

На сьогоднішній день інтернет в Україні розвивається дуже повільно. В містах є багато провайдерів, які надають послуги інтернет зв’язку різного формату на великій швидкості. Але ці провайдери не надають послуги в сільській місцевості з-за неможливості зробити якісне покриття або за потреби використання дуже великих обсягів кабелю.

На даний момент єдиний провайдер, якій надає, більш-менш, доступний інтернет для села, це компанія Інтертелеком. Він пропонує доступ до интернету за системою CDMA та технологію EVDO за допомогою простого USB модема. Цей формат дуже гарно працює в містах, але не в сільській місцевості. Якість та ціна такого зв’язку не задовольняє абонентів в селі. Сигнал не стабільний, швидкість постійно змінюється аж до повного 0 Кб/сек. На якість сигналу впливають природні явища, які його суттєво знижують, або сигнал буває зовсім відсутній деякий  час. Місячна абонплата за такий интернет  від 140.00 грн. і більше, залежно від тарифного плану.

В сільській місцевості самий найкращій та якісний інтернет зв'язок може бути тільки супутниковий або оптоволоконний. Даний зв'язок має постійну, практично, не змінну швидкість, яка в рази більша за «Інтертелеком». На сигнал, практично, не впливають природні фактори, сигнал чистий та постійний. Проблема в тому, що щоб стати абонентом супутникового інтернету в селі, треба купити не дешеве обладнання, яке коштує майже 3000 грн. та сплачувати що місяця абонплату 500 грн. і більше за користування послугою. До того ж в разі неполадок треба викликати ІТ-фахівця з Одеси, якому також треба платити за приїзд та надання послуг по налаштуванню або ремонту обладнання або програмного забезпечення.

Простий сільський мешканець знаходиться не в тому фінансовому становищі, щоб отримати таку послугу. Для сільського мешканця це дуже дороге задоволення. Тому пропоную вирішити дану проблему таким чином:

  1. Створити IT компанію. 2. Створити робочі місця. 3. Створити WiFi мережу. 4. Надати доступ до якісного швидкісного  інтернет зв’язку по мережі WiFi швидкість 150МБ\сек + трафік. 5. Надати доступ  до 1000 каналів цифрового ІР телебачення. 6. Надавати інші супутні послуги населенню. 7. Мати  прибуток  від  діяльності  компанії.

Даний проект пропонується для фінансування.Запрошую інвестора до співпраці.

Для втілення цього проекту потрібна інвестиція 100-120 000$ на 10 років з виплатою інвестору 30% від прибутку один раз на рік.

 

  1. УМОВИ  ФІНАНСУВАННЯ  ПРОЕКТУ:

Проект……………….............Sky WiFi (IT IPTV WIFI APN)

Цілi проекту.................реєстрація фірми, створення Вай Фай мережі з точкою доступу до супутникового або оптоволоконного інтернета в визначеній, вже заздалегідь, місцевості, розвиток інтернета  та отримання  прибутку від діяльності даної компанії.

Регіон..................................................................Україна, Одеська, Миколаївська  область

Потенційні  користувачі...................................майже 10 000 абонентів

Необхідна сума..................................................100-120 000$

Фінансування…..................................................одноразове, однією сумою

Термін  договору...............................................10 років, або покупка долі 30%

Повернення  суми..............................................1-1,5 року, або доля щороку

Виплати фінансовому партнеру.....................1 раз на рік

Фінансовому партнеру..............................30% від прибутку без участі в складі засновників.

Договір........................................................можна подовжити, суму повернути заздалегідь.

Інвестиція витрачається на...................реєстрація невеликої IT компанії (10-12 працівників), закупку обладнання, техніки и всього необхідного, на проведення  робіт по налаштуванню обладнання і т.д., страхування бізнесу та майна, виплату зарплат колективу за 1-ий місяць, рекламу, створення серверу та власного сайт простору, контенту та  місцевої соц. мережі .

Команда працівників………........................в комплекті та в очікуванні

2.РИЗИКИ:

Проект не буде мати сенсу в разі, як що Ілон Маск надасть всім Землянам безкоштовний доступ до інтернету. Інтертелеком не є конкурентом в даному форматі.

3. ВИТРАТИ  НА  ВТІЛЕННЯ:

1. Створення IT компанії, «SKY WIFI» (10-12 працівників).............10000$

2. Покупка приміщень для ведення бізнесу...................................20000$

3. Ремонт приміщень.....................................................................10000$

4. Покупка автомобілів и спец техніки.........................................30000$

5. Покупка супутникового інтернета та обладнання…….............5000$

6. Покупка обладнання та оргтехніки..........................................10000$

7. Покупка та монтаж мачт для WiFi антен...............................10000$

8. Встановлення WiFi антен……………………….....................................500$

9. Тестування системи и налаштування……………………...................500$

10. Офіціальний…

Наличие бизнес плана
Есть
Наличие лицензий
Нет
Произведена экспертная оценка
Нет

Текущее состояние инвестиционного проекта

Проработанная идея готовая к реализации. Все специалисты и сотрудники в наличии. Недвижимость и земельные участки имеются. Необходимы деньги для приобретения оборудования, компьютерной и другой техники, монтажа сети и др.

Контактная информация

Дмитрий
e-mail: aerton8@gmail.com