Property Lease Fund

Для розширення послуг а точніше збільщення їх кількості ми шукаємо інвестора-партнера. Property Lease Fund – являється фондом, який як єдиний у Польщі, спеціалізується на лізингу комерційних і житлових нерухомістей вартістю до 1 млн злотих.

Общая стоимость проекта
10000000 USD

Уже вложено в проект
0 USD
Требуется вложить инвестиций
10000000 USD
Срок привлечения инвестиций
10 лет
Годовая чистая прибыль
2000000 USD
Окупаемость инвестиций (ROI)
1.00
Отрасль инвестирования:
Недвижимость, операции с недвижимостью - ... недвижимость прочее
Расположение:
Польша - Wielkopolskie - Познань
Польша - Wielkopolskie - Познань
Срок действия проекта:
2014-02-01 - 2026-06-29

Подробное описание инвестиционного проекта

Цільове призначення інвестиції:

Інвестиції по перше послужать до придбання нерухомості, яка і являється головним продуктом нашого фонду, по друге для видачі клієнту коштів під заставу його власної нерухомості.

Пропозиції інвестору:

Дохід від дивідендів (50-100%)

Види лізингу які надаються фондом: 
1. Фінансовий лізинг 
Фінансовий лізинг в основному стосується покупки нерухомості з землею, якими клієнт не володіє. (Аналогічний продукт для банківського кредиту на купівлю нерухомості) Property Lease Fund вимагає від клієнта наявності 30% коштів від ринкової вартості нерухомості яку він хоче придбати. 
Лізинговий фонд купує нерухомість від особи або об’єкта, якому вони належать, а потім передає її клієнту в оренду, орендар платить лізингові платежі відповідно до узгоджених правил процедури, невиплата платежів замовником може спричинити передачу права власності на нерухомість і на вплачені кошти лізинговому фонду. 
2. Зворотній фінансовий лізинг 
Фінансовий зворотній лізинг – є найбільш поширеною лізинговою угодою нерухомості. Продукт призначений для тих, хто вже має нерухомість і має намір вивільнити заморожені кошти. Лізинговий фонд отримує нерухомість від клієна і вплачує на його банківський рахунок від 40% до 60% ринкової вартості нерухомості. Клієнт на підставі підписаного договору сплачує щомісячну оплату плюс відсотки лізинговій компанії. 
Після оплати останньої оплати за нерухомість, право власності на неї повертається до до клієнта. В випадку несплатоспроможності клієнта нерухомість разом з вплаченими раніше щомісячними оплатами переходить у власність лізингового фонду. 
Розірвання договору з вини клієнта 
Правова гарантія після розірвання договору з вини клієнта: 
Property Lease Fund S.A. являється власником нерухомості, без перешкод може отримати виплачені клієнту кошти продаючи нерухомість одночасно орендар може зажадати негайної виплати всього передбаченого в договорі неоплаченого основного боргу і відсоткових платежів (арт. 70915 Цивільний кодекс)

Наличие бизнес плана
Нет
Наличие лицензий
Есть
Произведена экспертная оценка
Нет

Текущее состояние инвестиционного проекта

 З 2009 року PLF співпрацює з кращими лізинговими компаніями. Компанія завершила понад 800 лізингових угод. На даному етапі фонд являється власником нерухомості на суму 11 500 000 польських злотих. Для купівлі нової нерухомості фонд шукає інвестора. Схема лізингу нерухомості є провіренною і з низьким ризиком так як правова гарантія після розірвання договору з вини клієнта є абсолютно безпечна для фонду. Property Lease Fund S.A. являється власником нерухомості, без перешкод може отримати виплачені клієнту кошти продаючи нерухомість одночасно орендар може зажадати негайної виплати всього передбаченого в договорі неоплаченого основного боргу і відсоткових платежів

Контактная информация

Marina Kotliarchuk
e-mail: biuro@invest2poland.com
Компания: Property Lease Fund