Art studio Freedom

Займаємось художнім розписом , аерографією, оформляємо приміщення різних масштабів , авто , церкви в загальному усе що можна якось розмалювати. ●Художнє оформлення стін ●Художня графіка ●Розпис флоурисцентними фарбами ●Картини ●Портрети ●Модульні картини ●Аерографія…

Общая стоимость проекта
15000 USD

Уже вложено в проект
0 USD
Требуется вложить инвестиций
15000 USD
Срок привлечения инвестиций
5 лет
Годовая чистая прибыль
5000 USD
Окупаемость инвестиций (ROI)
0.67
Отрасль инвестирования:
Культура и искусство - ... культура и искусство прочее
Расположение:
Украина - Не указано - Не указано
Украина - Не указано - Не указано
Срок действия проекта:
2014-07-03 - 2019-11-25

Подробное описание инвестиционного проекта

Ідея появилась 4 роки тому після того як у Тернополі нам запропонували оформити дитячий садок зробили який не який сайт, візитки, пробували рухатись у цьому напрямку  робота є но  бракує реклами немає коштів потрібне обладнання, потрібні спонсори . Клієнти в основному благочинні організації , підприємства ,спонсора та приватники .
Суть нашої роботи оформити приміщення ресторану ,кафе , садку , церкви , чиюсь кімнату ,авто  та все що можна розмалювати з попереднім ескізним затвердженням.
●Художнє оформлення стін
●Художня графіка
●Розпис флоурисцентними фарбами
●Картини
●Модульні картини
●Аерографія
Поточний статус скоріше ідея яка помалу дає плоди покащо Оформили садік у Тернополі у Вінниці на площі 3D, оформили ресторан у Жмеренці та дитячу площадку у Полонному ,1 рік оформляли дитячі автомати-іграшки  літаки , танки , паравозіки , боксери і так далі усе йшло на закордон Польща Швеція Італія в основному на Польщу. Оформляли декілька кімнат та кабінетів графікою та художнім розписом .На даний момент проблема в заказах їх мало немає реклами широкої потрібна камера під аерографію та якісні матеріали та обладнання.
Птенціал досить широкий обясню чому - відкриваються садіки , кафе клуби , ресторани питання стоїть в оформленні як оздобити інтерєр і хто це зробить , для цього є ми но вони про це незнають а хотілось щоб знали ми можем запропонувати масу рішень по цих питаннях. Зі сторони простих людей то питання  в бажанні та фінансах тому що це дорого ,люди ж клеють фотообої ,роблять щось для того щоб було комфортніше у їхньому домі і тут ми можем запропонувати вид на париж наприклад у їхній спальні і це будуть не обої а мистецтво само собою хтось скаже воно мені не потрібно чи ще щось н є і такі що це зацінять і захочуть тільки потрібно щоб ці люди знали про нас.Потрібен рекламний менеджер щоб зробити якісну рекламу , потрібен якісний сайт обладнання та матеріали

Наличие бизнес плана
Нет
Наличие лицензий
Нет
Произведена экспертная оценка
Нет

Текущее состояние инвестиционного проекта

Поточний статус скоріше ідея яка помалу дає плоди покащо Оформили садік у Тернополі у Вінниці на площі 3D, оформили ресторан у Жмеренці та дитячу площадку у Полонному ,1 рік оформляли дитячі автомати-іграшки  літаки , танки , паравозіки , боксери і так далі усе йшло на закордон Польща Швеція Італія в основному на Польщу. Оформляли декілька кімнат та кабінетів графікою та художнім розписом .

Контактная информация

Паша
e-mail: reflexua@mail.ru
Компания: Art studio Freedom
Телефон: +380992567119